Nonstop-Hotline: +420 735 82 11 62

ZÁCHRANA DÁT - CO MŮŽEME UDĚLAT

Žádné údaje, žádné poplatky!


O NÁS

DISKDOCTOR je odborník na záchranou dat založený v Praze.

Ztracená data ukládáme z různě poškozených disků a datových médií. Zejména pevné disky a pole RAID, SSD a flash paměť, paměťové karty atd. Díky úzké specializaci na obnovu dat máme spoustu zkušeností s záchranou dat.

Našim zákazníkům poskytujeme profesionální a kvalifikovanou podporu, abychom maximalizovali vaše šance na uložení cenných dat. Naší snahou je poskytovat nejlepší služby pro záchranu dat za rozumnou cenu.
NAŠE VÝHODY

 1. Diagnostika zdarma
   
 2. Skvělá úspěšnost 91%
   
 3. Platba pouze za úspěšnou záchranou dat
   
 4. Nepřetržitý provoz - možnost zadat objednávku mimo pracovní dobu, víkendy a svátky
   
 5. Používáme špičkové technologie a neustále zlepšujeme své dovednosti
   
 6. Rozumna cena
   
 7. Možnosz expresní realizace - na zakázce pracujeme jako na prioritě
   
 8. Vlastní prostředí čistých prostor s třídou 100
   HDD/SSHD ZÁCHRANA DÁT

DISKDOCTOR obnovuje smazaná data z pracovních a poškozených disků bez ohledu na to, zda se jedná o obyčejné staré HDD (pevný disk) nebo novější SSHD (solid state hybridný disk), často také nazývané hybridný disk nebo Fusion-drive!

Zabýváme se obnovou dat z 1,8 ", 2,5" a 3,5 "disků a všech druhů konektorů jako ATA, SATA, USB a SAS!

Nabízíme vám rychlou a efektivní obnovu dat z poškozených, nefunkčních a správně fungujících pevných disků - bez ohledu na výrobce. Díky naší plně vybavené laboratoři splňujeme technické požadavky, které jsou nezbytné pro řádné plnění úkolu.

Můžeme vám pomoci s takovými problémy, jako jsou:

 • Logické problémy v důsledku nesprávného fungování softwaru, přerušení napájení, náhodného odstranění dat nebo virů
 • Fyzické problémy způsobené klesajícím diskem
 • Selhání čtení / zápisu na disku
 • Poškození elektronickým přepětím
 • Porucha desky plošných spojů (deska plošných spojů)
 • Poškozený MBR (Master Boot Record)
 • Poškozená tabulka oddílů nebo systém souborů
 • Poškozené rozhraní, například konektor USB nebo SATA
 • Porucha pojistky, kondenzátoru, rezistoru, regulátoru napětí nebo vyrovnávací paměti
 • Špatný ovladač motoru
SSD ZÁCHRANA DÁT

Solid state disky, krátké SSD, jsou pevné disky, které místo plotny používají například paměť NAND. Díky tomu jsou tyto disky mnohem rychlejší a nejsou tak křehké. Ale jak to jde s flash pamětí, jsou méně odolné. Ve skutečnosti na trhu SSD je v současné době mnoho výrobců a mnoho nových výrobců, kteří vstupují na trh pevných disků. Díky tomu je obnova dat z SSD mnohem složitějším procesem.

Zde můžeme zpracovat všechny konektory jako M2 (NVME a SATA) a klasický konektor SATA ve tvaru L 2,5" pohonů a také proprietární konektory Apple.
ZÁCHRANA DÁT Z USB FLASH DISKŮ, PAMĚŤOVÝCH KARET A MOBILNÍCH TELEFONŮ

Všechna tato zařízení obsahují paměťové čipy. Nejčastější chyba se vyskytuje, když zařízení nemůže dokončit ukládání posledních informací do paměti před odpojením nebo před vybitím baterie. V případech, kdy je flashdisk připojen k počítači, často systém ukazuje, že je potřeba flashdisk naformátovat.

Druhým typem poškození, které řešíme, jsou všechny druhy elektronických prvků a poruchy PCB. Některé z těchto případů lze snadno opravit, když vše, co potřebujeme udělat, je najít zlomenou podložku, kondenzátor nebo rezistor.

V případě přetrvávajícího fyzického poškození můžeme desolderovat komponenty paměti a vyčíst z nich surová data pomocí spezializovaného zařízení a rekonstruovat logickou strukturu pomocí spezializovaného softwaru.

V případě telefonů nám některé spezializované nástroje a techniky umožňují číst data, když telefon stále funguje, ale displej je nefunkční i bez získání náhrady displeje.

Můžeme jednat s telefony Apple, Android a dokonce i Windows-telefony!
NAS a RAID ZÁCHRANA DÁT

RAID je zkratka pro redundantní pole nezávislých disků a existují různé takzvané RAID typy, které kombinují více disků do jedného. Použité typy RAID tak může zvýšit výkon a / nebo umožnit RAID pole ztratit jeden nebo dva disky bez ztráty dat. To je důvod, proč si mnoho lidí myslí, že NAS-box (úložiště připojené k síti) nebo malý souborový server s RAID činí tradiční zálohy zastaralými.

Ale to zdaleka není pravda - elektrická porucha může zničit všechny disky a selhání řadiče RAID nebo lidské chyby může způsobit, že všechna data nebudou přístupná, zničí metadata souborového systému nebo poškozené soubory. Mnoho typů RAID rozšiřuje data i přes disky, aby se zvýšila rychlost čtení a zápisu. To znamená, že téměř každý soubor je v takovém případě rozdělen na části, které jsou distribuovány na různých discích, provádí operace zápisu nebo čtení paralelně.

Po selhání disku často končíme s jednotlivými částmi souborů, které nemůžeme použít samostatně. Díky tomu je obnova RAID velmi komplikovaná - často budete muset „skládat“ všechny části souborů dohromady, abyste konečně dostali znovu použitelná data.

Můžeme se vypořádat se všemi běžnými a dokonce i méně běžnými typy RAID, jako jsou 0, 1, 1E, 2, 4, 5, 5E, 5EE, 6, 10 a JBOD.
OBNOVENÍ ZÁCHRANY DÁT

V některých případech není nutné odesílat disk k nám. Některé úkoly lze také zpracovat prostřednictvím vzdálené relace.

UPOZORNĚNÍ: Nikdy nestahujte ani neinstalujte programy na poškozený počítač! Vypněte počítač se ztracenými daty a připravte se k použití zaváděcího disku DVD nebo USB-Pendrive s naším DDRT-Livesystem pomocí jiného počítače. Náš Livesystem si můžete stáhnout z Sourceforge:

Download DISK DOCTOR recovery toolkit

Chcete-li vytvořit spouštěcí USB flashdisk, použijte balenaEtcher. V případě, že chcete vypálit obrázek, můžete použít ImgBurn na Windows, wodim na Linuxu a na Mac vyberte ISO obraz ve Finderu a klikněte na Soubor -> Vypálit obrázek ... na disk. Po vytvoření spouštěcího disku DVD nebo flashdisk můžete spustit poškozený počítač z tohoto média.

Poté, co nám udělíte přístup k tomuto životnímu systému, jsme schopni na případu vzdáleně pracovat.